Matthäus Passion (J.S. Bach), door Kati Tenner
In aanloop naar Pasen is er natuurlijk maar één muziekstuk dat er toe doet: de Matthäus Passion. Violiste Kati Tenner vertelt over haar passie voor Bachs Passie. "Heerlijke koralen, de ene aria nog mooier dan de andere, bijna opera-achtig." Kijk en luister naar het Orkest van het Oosten en Consensus Vocalis.
Meer informatie

Matthäus Passion (J.S. Bach), door Kati Tenner

slider-image

In aanloop naar Pasen is er natuurlijk maar één muziekstuk dat er toe doet: de Matthäus Passion. Violiste Kati Tenner vertelt over haar passie voor Bachs Passie. “Heerlijke koralen, de ene aria nog mooier dan de andere, bijna opera-achtig.” Kijk en luister naar het Orkest van het Oosten en Consensus Vocalis.

Ook interessant

slider-image

MuSis – Vois sur ton chemin (uit Les Choristes)

MuSis – Vois sur ton chemin (uit Les Choristes)

slider-image

Uit Les Choristes – Vois sur ton chemin.

slider-image

Consensus Vocalis – Requiem (Willem Jeths)

Consensus Vocalis – Requiem (Willem Jeths)

slider-image

In 2017 voerde Consensus Vocalis “Requiem’ van de Nederlandse componist Willem Jeths uit. Een werk dat volgens de critici wereldroem verdient!

slider-image

The Black and White Christmas Night 2015

The Black and White Christmas Night 2015

slider-image

De verrassing van kerstmis 2015 was The Black and White Christmas Night! Modern en klassiek kerstrepertoire door het Orkest van het Oosten en speciale gasten.
Tijdens ‘The Black and White Christmas Night’ brengen het ZO! Gospel Choir en het Orkest van het Oosten een feestelijke en energieke kerstvoorstelling met alle denkbare kerstklassiekers! Geniet van een heerlijke avond in de stijl van Night of the Proms!

slider-image

Consensus Vocalis – Een Helder Geluid

Consensus Vocalis – Een Helder Geluid

slider-image

Consensus Vocalis is het koor uit Oost Nederland dat zich thuis voelt in elk denkbaar repertoire. Van a capella tot het grote symfonische werk, van Bach tot hedendaags en van kerk tot operapodium, in een bezetting van 8 tot 80 zangers. Het koor is gewaardeerd partner van Orkest van het Oosten, Nederlandse Reisopera, Metropole Orkest, Musica Amphion en vele anderen.

slider-image

Open je hart en zing mee met de Meezing Messiah in Carré!

Open je hart en zing mee met de Meezing Messiah in Carré!

slider-image

Op zondag 9 december 2018 organiseert de Nederlandse Reisopera voor de vierde maal op rij een groots meezing-evenement in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. Zing je zelf in een koor? Heb je geen koorervaring maar hou je van samen met anderen zingen? Aarzel dan niet en doe samen met 1000 andere zangliefhebbers mee met de Meezing Messiah!

“Het belangrijkste doel van Meezing Messiah is het plezier hebben in het samen zingen en het beleven van de prachtige muziek. En dat in één van de mooiste muziektempels van Nederland. Iedereen kan er bij zijn en geschiedenis schrijven. Open je hart en zing mee!”, aldus Nicolas Mansfield, directeur van de Nederlandse Reisopera en tevens muzikaal leider van dit unieke evenement.

Nederlandse Reisopera in samenwerking met het VU-Orkest, koor Consensus Vocalis, solisten Nazan Fikret (sopraan), Martina Mikelic (alt), Christopher Turner (tenor) en Alexander Baker (bas). Muzikale leiding: Nicolas Mansfield

WORD LID

Preview geëindigd.
Om van Volkoren.tv te genieten heb je alleen een account nodig.

WORD NU LID INLOGGEN
ANNULEREN