Nederlands Kamerkoor – Psalm 25: A toi, mon Dieu (Philibert Jambe de Fer)
150 Psalms, een monument voor de koormuziek. In één weekend klonken in 2017 in 12 concerten alle 150 psalmen uit 1000 jaar koormuziek. Uitgevoerd door vier van de beste koren ter wereld: The Tallis Scholars, Det Norske Solistkor, Trinity Wall Street Choir én initiator Nederlands Kamerkoor, dat hiermee op grootse wijze zijn 80-jarig bestaan viert tijdens het Festival Oude Muziek.
Meer informatie

Nederlands Kamerkoor – Psalm 25: A toi, mon Dieu (Philibert Jambe de Fer)

slider-image

150 Psalms, een monument voor de koormuziek.
In één weekend klonken in 2017 in 12 concerten alle 150 psalmen uit 1000 jaar koormuziek. Uitgevoerd door vier van de beste koren ter wereld: The Tallis Scholars, Det Norske Solistkor, Trinity Wall Street Choir én initiator Nederlands Kamerkoor, dat hiermee op grootse wijze zijn 80-jarig bestaan viert tijdens het Festival Oude Muziek.

Ook interessant

slider-image

Nederlands Kamerkoor – The Marriage of Heaven and Hell (Bo Holten)

Nederlands Kamerkoor – The Marriage of Heaven and Hell (Bo Holten)

slider-image

Bo Holten – The Marriage of Heaven and Hell

Uit het concert “In Scandinavische Kringen”.

slider-image

Nederlands Kamerkoor en Cappella Pratensis – Missa Unitatis: Agnus Dei (Antony Pitts)

Nederlands Kamerkoor en Cappella Pratensis – Missa Unitatis: Agnus Dei (Antony Pitts)

slider-image

Antony Pitts – Missa Unitatis: Agnus Dei

Uit het concert “Missa Unitatis”.

slider-image

VolKoren.tv – Aflevering 4

VolKoren.tv – Aflevering 4

slider-image

In deze aflevering:
• Nederlands Kamerkoor – Sleep (Eric Whitacre)
• Tous les Oiseaux d’Europe – Kom Terug (Spinvis, arr. Hans Kaldeway)
• Nationaal Vrouwen Jeugdkoor – Spring (Erik Esenvals)
• Tido Visser over voorpaginaprojecten in de koorwereld
• Gospelkoor Gioia – Born again

In VolKoren.tv kun je kijken naar de beste koren van Nederlandse bodem! Twintig minuten ondergedompeld worden in de wereld van koren, met concerten, reportages, interviews en verhalen. In elke aflevering staan weer andere koren centraal: kamerkoren, vocal groups, popkoren, ensembles, koren in alle genres. Ook komt elke aflevering een expert aan het woord die zijn/haar visie geeft op (Nederlandse) koormuziek en andere onderwerpen.

slider-image

Tido Visser – Waar moet koormuziek anno 2050 over gaan?

Tido Visser – Waar moet koormuziek anno 2050 over gaan?

slider-image

In deze aflevering stelt Tido Visser zich de vraag welke functie kunst en koormuziek in deze tijd moet hebben. Meer dan de helft van de koorrepertoire van het Nederlands Kamerkoor bestaat uit muziek met een Christelijke tekst. Maar als je wil dat koormuziek in 2050 ook nog relevant is, waar moet die dan over gaan?

In ‘VolKoren.tv Ontmoet’ neemt een expert uit de koorwereld u mee langs verschillende onderwerpen die hem/haar in het bijzonder bezighouden. De gast vertelt over hoe hij/zij te werk gaat, waar hij/zij inspiratie uit haalt, geeft toelichting bij zijn/haar favoriete muziekstuk, vertelt over een prikkelend onderwerp, leuke anekdotes en presenteert een playlist met bijzondere muziek.

slider-image

Nederlands Kamerkoor – Da pacem Domine (Arvo Pärt)

Nederlands Kamerkoor – Da pacem Domine (Arvo Pärt)

slider-image

Arvo Pärt – Da pacem Domine

Uit het concert “De Tijd Staat Stil”.

WORD LID

Preview geëindigd.
Om van Volkoren.tv te genieten heb je alleen een account nodig.

WORD NU LID INLOGGEN
ANNULEREN